• Müzayede
  • Taze
WXYPP Profesyonel Saç Kesme Erkekler ıçin Şarj Edilebilir Sakal Düzeltici Akülü Saç Düzeltici Saç Kesimi Kiti (Renk: Mavi)

WXYPP Profesyonel Saç Kesme Erkekler ıçin Şarj Edilebilir Sakal Düzeltici Akülü Saç Düzeltici Saç Kesimi Kiti (Renk: Mavi)

 
₺ 166.05

Mal
Mağazada

[Yükseltme paslanmaz çelik bıçak] Paslanmaz çelik bıçak, yüksek kaliteli keskin açılı bıçak, yapışkan olmayan saçlar, yavaş ısıtma, aşınma direnci ile en iyi erkek saç kesme makinesi; cilde zarar vermez. [Tüm saç tipleri için uygun güçlü sistem] Yüksek kaliteli iğne çekirdekli motor, yüksek hız, düşük profil, istikrarlı performans, tüm saç tipleri için uygundur. [Hafif ve kompakt] Tüm makine hafiftir, uzun süre yorulmaz ve kaplama yüzeyi parlak ve güzeldir, mavi ve kırmızı mevcuttur. [Insanlaşmış tasarım] Rahat tutuş, ergonomik tasarım, kolay saç kesimi. [Büyük pil kapasitesi] Şarj edilebilir pil 1.5 saat içinde tamamen şarj edilir, 2 saat çalışma süresi sağlayabilir ve yolculuk sırasında kablosuz olarak kullanılabilir.Lityum pil 1 40mm Features 147mm * net ağırlık : 140g Product boyutu : 600m Ah Product USB interface Power kordon uzunluğu : 120cm Charging süresi : yaklaşık 1,5 hours Use süresi : yaklaşık 120 minutes Battery kapasite : ürün parametreleri : Blade malzeme : paslanmaz çelik blade Power : 10 WCharging türü : . Hafif ve kompakt gövde, aerodinamik tasarım, rahat tutuş.2. Kesici kafanın R şeklindeki yay şeklindeki dokunaçları yuvarlaktır ve cilde zarar vermez.3. Güçlü güç, güvenilir performans, saç çekmeden.4. USB şarj / plug-in kullanımı, iki yolu, pratik ve kullanışlı.Paket içerir : saç kesme + temizleme fırçası + şarj hattı + kesici kafa koruyucu kapak + 1mm kılavuz tarak + 2mm kılavuz tarak + 3mm kılavuz tarak.


detaylı bilgi

Müşteri seçimi