• Müzayede
  • Taze
Taşınabilir 10 adet Seyahat Kirpik Klip Kirpik Bigudi Salon için Acemi için Güzellik için Kadın için

Taşınabilir 10 adet Seyahat Kirpik Klip Kirpik Bigudi Salon için Acemi için Güzellik için Kadın için

 
₺ 103.77

Mal
Mağazada

Hafif, taşınabilir ve küçük boyutlu, yer kaplamaz ve dışarı çıkarken taşıması kolaydır.Basınca dayanıklı, torbaya koyun, ezilmeyecektir.Silikon ped kirpik bigudi değiştirilebilir, taşıması kolay, kirpik bigudi alt ile bir yedek silikon ped, değiştirme için uygun.Güzel kirpikler oluşturmak için kıvırma kirpiklerini, hafifçe yukarı doğru kıvrılmayı, ölü açı olmadan 360 derece kırpmak kolaydır.Kayma tipi tasarımlar, torbaya kolayca monte edilebilir.Güzel kirpikleri kıvırmak kolaydır.Taşınabilir, sürgülü tasarımlar, boyut katlandıktan sonra kauçuk ile aynıdır, torbaya konması kolaydır.Özellik : 1. Silikon ped kirpik bigudi değiştirilebilir, taşıması kolay, kirpik bigudi alt ile bir yedek silikon ped, değiştirme için uygun.2. Kayma tipi tasarımlar, torbaya kolayca monte edilebilir.Güzel kirpikleri kıvırmak kolaydır.3. Güzel kirpikler oluşturmak için kıvırma kirpiklerini, hafifçe yukarı doğru kıvrılmayı, ölü açı olmadan 360 derece kırpmak kolaydır.4. Taşınabilir, sürgülü tasarımlar, boyut katlandıktan sonra kauçuk ile aynıdır, torbaya konması kolaydır.5. Hafif, taşınabilir ve küçük boyutlu, yer kaplamaz ve dışarı çıkarken taşıması kolaydır.Basınca dayanıklı, torbaya koyun, ezilmeyecektir.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Kirpik kıvırıcımalzeme : absrenk : Mormiktar : 10 Adetfonksiyonu : Curling Kirpiklerkullanımı : 1. Kirpik kıvırıcısını önce göz kapağına yakın bir yere koyun, kirpik kıvırıcısını kirpik kıvırıcısının açıklığına yerleştirin ve kirpik kıvırıcısını 5 saniye boyunca tutun2. Ardından, biraz güçle, kirpik kıvırıcıyı kirpiğin merkezi duruncaya kadar yavaşça yukarı doğru hareket ettirin, 5 saniye basılı tutun ve bırakın.3. Son olarak, kirpik kıvrımını daha belirgin hale getirmek için beşe kadar uç kısma geçildi, sonunda koymak için daha fazla kuvvet daha fazla kıvrılma etkisine sahip olacak.Paket listesi : 10 x Kirpik Bigudi.


detaylı bilgi

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Eyelash Curler
Material:
ABS
Color:
Purple
Quantity:
10pcs
Function:
Curling Eyelashes
Usage:
1. Put the eyelash curler close to the eyelid first, place the eyelash curler on the opening of the eyelash curler, and hold the eyelash curler for 5 seconds :
2. Then, with a little strength, slowly move the eyelash curler upward until the center of the eyelash stops, hold it for 5 seconds and then let it go. :
3. Finally moved to the end part for five to make eyelash curl more obvious, more force to put at the end will have more curling effect.  :
Package List:
10 x Eyelash Curler :

Müşteri seçimi