• Müzayede
  • Taze
Hafif Tutturma için KFidFran Kendinden Yapışkanlı Kanca ve Halka Bant, 5.5 Yard X 1.5 İnç(Selbstklebendes Klettband für leichte

Hafif Tutturma için KFidFran Kendinden Yapışkanlı Kanca ve Halka Bant, 5.5 Yard X 1.5 İnç(Selbstklebendes Klettband für leichte

 
₺ 157.50

Mal
Mağazada

[BOYUT] : Genişlik : 38mm / 1.5 inç; Uzunluk : 5 Metre / 5.5 Yard. [MALZEME] : Yapıştırıcı ile geri, duvar panosuna,resim çerçevesine veya paslanmaz çelik pencere çerçevesine tutması kolaydır. [NOT] : Bu ürün sadece hafif ürünler içindir ve kumaşlarla kullanım için değildir.Lütfen yapıştırmadan önce yüzeyi koruyun. [ÖZELLİK] : Yeterince uzun, işinize uyacak şekilde kırpılması kolay.TV veya klimanın uzaktan kumandasını sabitlemek için mükemmeldir.([FEATURE] : Lang genug, einfach an Ihre Arbeit anzupassen.Perfekt für die Befestigung Ihrer Fernbedienung von Fernseher oder Klimaanlage. [GENİŞ UYGULAMA] : kanca ve halka ile donatılmış, yaygın organizasyon için ev ve ofis kaynağı için geçerli, - up, sabitleme, küçük resim çerçevesi asılı, vb.([BREITE ANWENDUNG] : Ausgestattet mit Klettverschluss, weit verbreitet für Heim- und Bürobedarf zum Organisieren, Aufräumen, Befestigen, Aufhängen von kleinen Bilderrahmen usw.Hafif Sabitleme için KFıd Fran Kendinden Yapışkanlı Kanca ve Halka Bant, 5.5 Yard X 1.5 inçözellik : Bu ürün sadece hafif ürünler içindir ve kumaşlarla kullanım için değildir.Lütfen yapıştırmadan önce yüzeyi koruyun.Yapıştırıcı ile geri, duvar panosuna,resim çerçevesine veya paslanmaz çelik pencere çerçevesine tutması kolaydır.Kanca ve halka ile donatılmış, organizasyon için ev ve ofis tedarikine yaygın olarak uygulanır, - up, sabitleme, küçük resim çerçevesi asılı, vb.Yeterince uzun, işinize uyacak şekilde kırpılması kolay.TV veya klimanın uzaktan kumandasını sabitlemek için mükemmeldir.Özellikler : Breite : 38 mm / 1,5 İnç; Länge : 5 Metre / 5,5 Yard 1 x Kanca Bant ve[GRÖSSE] German Selbstklebendes Klettband für leichte Befestigung, Bahçe 5,5 x 1,5 İnç 1 x Döngü Tape Description Seti Komple Malzeme : Nylon Width : 38 mm / 1,5 inch Length : 5 Metre / 5.5 Yard Package İçerik : : .[MATERIAL] : Rückseite mit Klebstoff, leicht an Wandtafeln, einem Bilderrahmen oder Edelstahlfensterrahmen zu halten.[HINWEIS] : Dieses Produkt ist nur für leichte Gegenstände und NICHT für die Verwendung mit Stoffen geeignet.Bitte halten Sie die Oberfläche sauber, bevor Sie es anbringen.[FEATURE] : Lang genug, einfach an Ihre Arbeit anzupassen.Perfekt für die Befestigung Ihrer Fernbedienung von Fernseher oder Klimaanlage.[BREITE ANWENDUNG] : Ausgestattet mit Klettverschluss, weit verbreitet für Heim- und Bürobedarf zum Organisieren, Aufräumen, Befestigen, Aufhängen von kleinen Bilderrahmen usw.


detaylı bilgi

Material:
Nylon
Width:
38mm / 1.5 inch
Length:
5 Meter / 5.5 Yard
Package Content:
Complete Set with 1 x Hook Tape and 1 x Loop Tape :
Description in German :
Selbstklebendes Klettband für leichte Befestigung, 5,5 Yard x 1,5 Zoll :
[GRÖSSE]:
Breite
[MATERIAL]:
Rückseite mit Klebstoff, leicht an Wandtafeln, einem Bilderrahmen oder Edelstahlfensterrahmen zu halten.
[HINWEIS]:
Dieses Produkt ist nur für leichte Gegenstände und NICHT für die Verwendung mit Stoffen geeignet. Bitte halten Sie die Oberfläche sauber, bevor Sie es anbringen.
[FEATURE]:
Lang genug, einfach an Ihre Arbeit anzupassen. Perfekt für die Befestigung Ihrer Fernbedienung von Fernseher oder Klimaanlage.
[BREITE ANWENDUNG]:
Ausgestattet mit Klettverschluss, weit verbreitet für Heim- und Bürobedarf zum Organisieren, Aufräumen, Befestigen, Aufhängen von kleinen Bilderrahmen usw.

Müşteri seçimi